Życie intymne

157.00

Widzisz pożądanie w jej oczach, ale nic nie możesz zrobić. Z każdą minutą czujesz coraz większy stres, bo wiesz, że tej nocy nic nie zdziałasz. Tej i kolejnej… STOP! Ta noc nie musi tak wyglądać. Istnieje sposób, dzięki któremu nie tylko powrócisz do pełnej sprawności seksualnej, ale również Twoje wzwody staną się nawet 4 razy dłuższe, a Ty sam będziesz miał pełną kontrolę nad wszystkim. I, uwierz, po 2 razach będzie Wam mało! Ten sposób to Erozon Max – suplement diety wzmacniający erekcję, zapewniający silniejsze doznania i zwiększający wydolność organizmu podczas wysiłku. Już więcej nie musisz się martwić o te sprawy!

187.00

Feromony Pheroin

0 out of 5
0 review(s)

Feromony Pheroin

0 out of 5
0 review(s)
187.00

Zastanawiasz się, jak wzbudzić zainteresowanie i pożądanie wśród kobiet? Wyobraź sobie, że istnieje produkt, który w niezauważalny i niewyczuwalny sposób działa na ich podświadomość, dzięki czemu stają się chętne do nawiązania kontaktu, a na ich twarzy maluje się podziw i ekscytacja.  Czy wiesz, że taki produkt istnieje naprawdę? To Pheroin – unikatowa receptura najnowszej generacji, która daje oszałamiające efekty w uwodzeniu. Zawarty w niej, naturalny, wysoko stężony związek o nazwie Androstadienon wysyła impulsy elektroniczne do kobiety, co przyciąga ją i wywołuje w niej porywające i żarliwe uczucia. Sprawdź koniecznie!

157.00

Masz problem z rozmiarem? Martwisz się, że nie jesteś w stanie w pełni jej zaspokoić? Porzuć te myśli i sięgnij po Penirium – receptę na intymne doznania, zarówno Twoje, jak i Twojej partnerki. Dzięki Penirium Twój penis stanie się dłuższy nawet o 7,5 cm! Do tego będziesz mógł nawet kilka razy pod rząd, a spędzone razem chwile jeszcze na długo pozostaną Wam w głowach…

STAY CONNECTED

O nas

Expori to sklep internetowy z szerokim zakresem produktów z kategorii zdrowie i uroda. Znajdziesz tu zarówno kosmetyki do pielęgnacji, jaki i perfumy czy produkty prozdrowotne.

Polub nas:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i zgarniaj rabaty oraz promocje!